SALUS INTERNATIONAL SP. Z O.O.
ul. Pułaskiego 9
40-273 Katowice
Tel./Faks: + 48 32/ 788-55-40
e-mail: klub@salusint.com.pl
Copyright by Salus International
FARMACJA BEZ
GRANIC
Szanowni Państwo!

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu ofertę wydarzeń na rok 2015, których firma Salus International jest organizatorem lub też współorganizatorem. Od początku istnienia czyli od 1991 roku, staramy się Państwu stworzyć możliwości uczestnictwa w spotkaniach plenerowych, wycieczkach naukowo-turystycznych, piknikach oraz różnych interesujących imprezach okolicznościowych, zarówno w kraju jak i za granicą, cały czas starając się integrować środowisko farmaceutyczne.

SALUS INTERNATIONAL
KLUB KLIENTA
Od 2005 roku Salus International sp. z o.o. jest głównym sponsorem Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Farmaceutów, a od 2009 roku wchodzi w skład Komitetu Organizacyjnego Ogólnopolskiej Konferencji Lekarsko - Farmaceutycznej Bezpieczna farmakoterapia w szpitalu.
Poza tym organizujemy wyjazdy polskich farmaceutów na największe w Europie międzynarodowe targi farmaceutyczne Expopharm oraz punktowane szkolenia Pharmacon do szwajcarskiego Davos i włoskiego Merano, które odbywają się pod patronatem Niemieckiej Izby Aptekarskiej.

W roku 2015 zapraszamy Państwa szczególnie do udziału w wydarzeniach, które wchodzą w zakres naszego autorskiego projektu Farmacja bez granic. Projekt ten obejmuje organizację szkoleń ciągłych czyli punktowanych szkoleń i konferencji oraz różnego rodzaju przedsięwzięć i wyjazdów integracyjnych specjalnie dla farmaceutów. Szkolenia posiadają akredytację Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i prowadzone są przez znakomitą kadrę akademicką. Szkolenia odbywają się cyklicznie na terenie całej Polski oraz za granicą w miejscach ciekawych turystycznie, gdzie nauka połączona z odpoczynkiem z pewnością zapisze się w pamięci uczestników.
Serdecznie zapraszam Państwa do skorzystania z naszych propozycji.

O szczegółach będą Państwo na bieżąco informowani na stronie internetowej www.salusint.com.pl w dziale Aktualności.
W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z Działem Marketingu pod numerem telefonu: 32/788-55-40
lub e-mailem: klub@salusint.com.pl
Najbliższe szkolenia:

27-28.11.2015 VII Ogólnopolska Konferencja Lekarsko-Farmaceutyczna "Bezpieczna Farmakoterapia" w Krakowie
Szczegółowe informacje na temat Konferencji dostępne są TUTAJ.
FARMACJA
BEZ GRANIC
Każdy Klubowicz chcący skorzystać z aktualnej,
atrakcyjnej oferty otrzyma 10% zniżki na szkolenia!