SALUS INTERNATIONAL SP. Z O.O.
ul. Pułaskiego 9
40-273 Katowice
Tel./Faks: + 48 32/ 788-55-40
e-mail: klub@salusint.com.pl
Copyright by Salus International
KSIĘGARNIA JEDNEGO
AUTORA
    Szwejkolog, współtwórca krakauerologii, czyli nauki o wyższości Krakowa nad resztą świata, Honorowy Hejnalista Mariacki i lider Polskiej Partii Łysych, urodzony w Nowym Sączu serce poświęcił Krakowowi. Jest absolwentem I LO im. Jana Długosza w Nowym Sączu i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Był kierownikiem oddziału PAP w Krakowie           w latach 1978- 1985, potem jej korespondentem w Pradze. Redaktor „Przekroju" (1974 - 2000). W 2004 prowadził program telewizyjny „Pegaz". Był również szefem Kroniki TVP Kraków. W październiku 2007 za książkę „Polska Praga czyli dlaczego Matejko lubił knedle” otrzymał Nagrodę Krakowska Książka Miesiąca Jest autorem licznych publikacji prasowych oraz wielu książęk min. na temat Krakowa.
W naszej Księgarnii będziemy Państwa udostępniać dzieła
Leszka Mazana. Zachęcamy zarówno do zakupu książek tegoż autora jak i corocznych jesiennych wypraw do Pragi wraz z redaktorem Mazanem, ponieważ jest to bardzo ciekawe doświadczenie.
Leszek Mazan
KSIĄŻKA LESZKA MAZANA , KTÓRĄ PROPONUJEMY W TYM MIESIĄCU TO:
Polska Praga czyli dlaczego Matejko lubił knedle.
Wspaniały przewodnik po Czeskiej Pradze dla Polaków. (cena 38 zł )
Aby zamówić książkę Leszka Mazana należy złożyć zamówienie drogą mailową na klub@salusint.com.pl, gdzie należy podać numer kontrahenta, adres dostawy, oraz telefon kontaktowy. Nasz konsultant odezwie się do Państwa w ciągu 48 godzin i potwierdzi realizację zamówienia.

SALUS INTERNATIONAL
KLUB KLIENTA